czwartek, 12 marca 2015

Kopiowanie innych

Dzisiejszy post będzie o kopiowaniu innych,bo w dzisiejszych czasach jest coraz więcej takich osób.
Każdy chyba ma swojego idola i chce być taki jak on,ale to nie oznacza,że od razu musimy go ,,kopiować''.Chodzi np.o to,że ubieramy się identycznie jak on,ta sama fryzura,nawet staramy się,żeby nasz dzień wyglądał jak jego.Według mnie takie zachowanie może stać się w pewnym momencie obsesją na punkcie tej drugiej osoby.
Albo np.spodoba nam się bluzka koleżanki ze szkoły i zaraz musimy mieć taką jak ona.I co wtedy pomyśli sobie o nas taka osoba,którą kopiujemy? Na pewno nie weźmie nas za fajną.
Kiedyś na internecie przeczytałam taki cytat ,,Urodziłeś się oryginalny,to bądź oryginalny,bo wszyscy inni są już zajęci''.To zdanie chyba nigdy nie wyjdzie z mojej głowy,jest bardzo prawdziwe.
Dobra,możemy czegoś zazdrościć innym,ale nie od razu się upodabniać.Nam nie byłoby chyba miło,gdybyśmy kupili powiedzmy spodnie,a zaraz ktoś przychodzi w takich samych..Według mnie powinniśmy być sobą i byłoby nudno gdyby każdy był identyczny.Bądź sobą,a wszyscy cię polubią bardziej,niż byś udawał kogoś innego.
A wy co o tym myślicie ? :)

5 komentarzy:

 1. Oj nie warto kopiować :)
  Pozdrawiam serdecznie, MÓJ BLOG/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszędzie coraz więcej kopii :c

  http://susanne-z.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę , że udawanie kogoś innego , nie wyjdzie nam na dobre : ) . Świetny post . Pozdrawiam !

  Proszę o kliknięcia w ten link : http://www.romwe.com/White-Long-Sleeve-Bead-Beauty-Print-Dress-p-99817-cat-664.html?utm_source=lublins.blogspot.com&utm_medium=blogger&url_from=lublins

  OdpowiedzUsuń
 4. kopiowanie kogoś jest bez sensu, kompletnie :P
  zapraszam ♥
  http://madeline-girl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie warto kopiować kogokolwiek ;)
  zuziolandia1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń