piątek, 24 kwietnia 2015

Nostalgia Anioła

Na samym początku chciałam was bardzo przeprosić za małą nieobecność na blogu,ale czasami tak jest,że mamy tysiące pomysłów na nowe posty,a jak już trzeba go napisać to w głowie mamy kompletną pustkę.Nie wykorzystałam nawet tych wolnych dni,w których gimnazjaliści pisali testy i nie napisałam na blogu nic,ale przeszkodził mi w tym brak weny twórczej :) 

W dzisiejszym poście z racji tego,że zaczynamy weekend i wieele osób będzie się nudzić chciałam wam  polecić do obejrzenia film pt.,,Nostalgia Anioła''.

Jest to film o 14 latce,która została zamordowana przez swojego sąsiada.To co się dzieje po jej śmierci obserwuje z nieba.Spoglądając w dół, snuje głosem czternastolatki powieść koszmarną, ale też pełną nadziei. Przez długie tygodnie po swojej śmierci dziewczyna obserwuje życie, które toczy się już bez niej – przysłuchuje się pogłoskom na temat swojego zniknięcia, współczuje rodzicom, którzy ciągle wierzą, że córka się odnajdzie, obserwuje, jak ten, który ją zamordował, zaciera ślady zbrodni, widzi jak małżeństwo jej rodziców rozpada się, ojciec obsesyjnie pragnie zemsty, a siostra staję się osobą zupełnie obcą.

Jak ja oceniam film? Jest na pewno wzruszający i trochę przerażający,nie chciało mi się go oglądać w pewnym momencie bo się bałam,ale jeśli lubicie tego typu filmy to polecam oglądnąć i dajcie znać w komentarzu czy się podobał.


 


Link do filmu ----->http://www.cda.pl/video/11276283/Nostalgia-aniola-2009

7 komentarzy:

 1. Jeszcze nie oglądałam tego filmu :) ale po tak ciekawym opisie z chęcią go oglądnę mam nadzieje że nie jest zbyt straszny :3
  Mój blog Klik <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy post :) wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie widziałam jeszcze nigdy tego filmu, ale swoją recenzją bardzo mnie zachęciłaś :*

  ✿Jully-Blog✿ [KLIK]
  Jeśli Ci się spodoba - zaobserwuj!

  OdpowiedzUsuń
 4. nie oglądałyśmy ale wydaje sie być spoko!:*

  Pozdrawiamy cieplutko
  ♡✿ Twins Life. (klik)✿♡

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie syszalam ani nie ogladalam
  http://teenluxy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Oglądałam ten film , bardzo go przeżyłam :') http://suzeers.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Oglądałam te film, moim zdaniem jest cudowny! Jeden z najlepszych filmów :)


  http://paulineya.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń